DOLAR
8,7540
EURO
10,3906
ALTIN
496,61
BIST
1.391

  Yedeksiz Muğla İkincisi Oldular!..

  Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü, birçoğunu yedeksiz oynadığı maçlar sonunda Muğla 2’ncisi oldu. Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü U16 basketbol takımı, Muğla U16 Yıldız Kızlar Ligi’nde mücadele etti. Yaklaşık 2 buçuk ay boyunca 8 maç oynayıp 2 yenilgi, 6 galibiyet alan Bodrum ekibi, Datça’nın ardından 2’nci oldu. Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü, […]

  Yedeksiz Muğla İkincisi Oldular!..

  Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü, birçoğunu yedeksiz oynadığı maçlar sonunda Muğla 2’ncisi oldu.

  Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü U16 basketbol takımı, Muğla U16 Yıldız Kızlar Ligi’nde mücadele etti. Yaklaşık 2 buçuk ay boyunca 8 maç oynayıp 2 yenilgi, 6 galibiyet alan Bodrum ekibi, Datça’nın ardından 2’nci oldu. Bodrum Yarımada Gençlik ve Spor Kulübü, maçlarının çoğunu ise yedeksiz olarak 5 kişi ile oynadı. Takım kimi maçlara ise 1 yedekle çıktı. Şampiyon olan Datça ekibi ise 12 sporcu ile oynadı.

  Takımın, 25-29 Şubat’ta Uşak’ta yapılacak U16 Kızlar Bölge Şampiyonası’nda Muğla’yı temsil edip etmeyeceği ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

  Takımın antrenörü Erkan Atakan Türünç, “Biz bütün ligi yedeksiz 5 kişi ile oynadık. Oyuncularımızı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Bölge şampiyonasına gidebilirsek Bodrum’u en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.

  Öte yandan kulübün kapısının basketbola hevesli sporculara açık olduğu ifade edildi.

  Content retrieved from: https://kenttv.net/yedeksiz-mugla-ikincisi-oldular.