logo

Balnet’deki Bodrum Otellerini 60 Binden Fazla Tatilsever İnceledi

Ege kıyıları başta olmak üzere çeşitli turistik noktalardaki tesislerin dijital entegrasyonunu sağlamak ve internetten düşük maliyetlerle rezervasyon almalarını sağlayan, işlerini büyütme isteğinde destek olmak için faaliyet gösteren Balnet, Balıkesir merkezli resmi bir şirkettir.

Yerel otellerin, faaliyet gösterdiği bölgelerde listelenerek kullanıcıya gösterilmesini sağlayan Balnet, rezervasyon sürecini de idare etmekte ve bu kapsamda tesislerin mümkün olan en yüksek faydayı sağlamasını amaçlamaktadır.

Hali hazırda Bodrum bölgesinden 4 otel ile çalışmalarına devam eden Balnet’in bölge sayfasına erişmek, bodrum otellerini görmek için https://balnet.net/bodrum-otelleri bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Balnet’e Kayıt Olmanın Fiyatı Nedir?

Balnet’te yer almak isteyen tesislerin katılım için cüzi miktarda ücret ödemesi yapması gerekir. Bu miktar tesisin sağlayacağı katma değerin yanında gerçekten de çok düşüktür. Bunun nedeni, Balnet’in stratejisinin iyi kurgulanmış olması ve minimum maliyetle maksimum faydayı elde edebilecek nitelikli personelleri istihdam ediyor olmasıdır.

Katılım bedeli cüzi miktarda sabit bir ücretin yanında tesisin dijital entegrasyon sürecinde varsa ek isteklerine bağlı olarak değişebilir. Durumunuzu anlatıp, fiyat öğrenmek için 0212 963 34 20 telefon numarası üzerinden Balnet’e ulaşabilirsiniz. Unutmayın; Balnet sadece bir turizm sitesi değil, dijital entegrasyonun her aşamasında tesislere yardımcı olabilen kapsamlı bir firmadır.

Balnet’e Kayıt Olmak Bana Ne Sağlayacak?

Turistik konaklama tesislerinin Balnet’e kayıt olması internetteki görünürlüklerini artıracak, kendilerine has bir tanıtım sayfası olmasını mümkün kılacak ve talep ederlerse kendi internet sitelerinin yönetilmesini de sağlayacaktır.

İnternetteki görünürlüğün artması neticesinde daha fazla rezervasyon almaya başlayan işletmeler için hazırlanan kullanımı kolay panel üzerinden tesislerine ilişkin her türlü bilgi ve veriyi anında güncelleme imkanına sahip olmaktadır.

Kısaca Balnet

Balnet 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren tamamen yerli, internet odaklı bir firma. Ayrıca turizmin dijitale entegre olmasının ülkemizdeki öncülerinden. Özellikle Ege bölgesindeki işletmelerin dijital entegrasyon sürecinde büyük başarılara imza atan firma son dönemde yaptığı radikal değişikliklerle çok daha büyük ve stratejik adımlara atmaya başladı. Balnet hakkındaki sorularınızı 0212 963 34 20 telefon numarası üzerinden arayarak iletebilir, yanıt alabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

gaziantep escort