DOLAR
8,5125
EURO
10,2743
ALTIN
499,36
BIST
1.441

  Bodrum’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Düzenlendi…

  Bodrum’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Düzenlendi…

  The Marmara Bodrum Geleneksel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası Bodrum Golf Sahasında düzenlenendi.

  Arena Bodrum Haber – Bu yıl 9. kez düzenlenen The Marmara Bodrum Geleneksel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvasına kadın ve erkek 2 kategoride toplam 50 golfçü katıldı.

  Özellikle kadın sporculardan büyük ilgi gören turnuva, bu yıl da golf tutkunlarının kıyasıya rekabetine sahne oldu. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Golf Turnuvası bu yıl pandemi dolayısıyla 1 gün yapıldı ve tören yemeği düzenlenmedi.

  Ortakent – Yahşi Mahallesi’ndeki Bodrum Golf Kulübü’nde gerçekleştirilen turnuva çekişmeli geçti. Turnuva sonunda dereceye giren golfçülere düzenlenen ödül töreniyle ödülleri verildi.

  Turnuva sonunda kazanan golfçülere ödüllerini veren Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yaptığı açıklamada, “İlimizin güzide İlçelerinden biri olan Bodrum’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen bu turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İlimiz tarihiyle, doğasıyla ve kültürüyle her türlü sporun yıl boyunca yapılabileceği Türkiye’nin ve Dünya’nın nadir bölgelerinden birisidir. Turizmin Spor organizasyonları yoluyla yılın tümüne yayılmasını hedefliyoruz. Ben bu vesileyle bize değer katan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

  Organizasyon hakkında konuşan Bodrum Golf Kulübü Genel Müdürü Caner Tuna, “Ben The Marmara Otel’e teşekkür ediyorum. Ellerinden gelen tüm imkânlarıyla bu turnuvayı düzenledik. Havanın güzelliği de bize bir avantaj sağladı. Turnuvada kadın ve erkek 2 kategoride 50 sporcumuz mücadele etti. Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz organizasyonu önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz.” diye konuştu.