DOLAR
8,6527
EURO
10,3510
ALTIN
494,85
BIST
1.402

  2021 Taytlı Şort Modelleri

  2021 Taytlı Şort Modelleri
  09.05.2021
  A+
  A-

  Bisiklet kullanırken sürüş konforu için taytlı şort yoğun olarak kullanılan parçalardan biridir. Bisiklet sporuyla ilgilenenler ve bisiklet sporuyla ilgilenenler öne doğru rahat eğilerek bisiklet kullanabilmek için doğru taytları seçmelidir.

  Bisikletin konforlu ve rahat bir şekilde sürülmesi için taytlı şortlar tercih edilebilir. Bisiklet sürerken taytlı şort giyilmesi aerodinamik bakımından da çok önemlidir. Bu ürünleri sporcuların bisiklet sürüş performansını en üst seviyeye taşıyor.  Böylece sürüş deneyiminden daha yüksek performans elde edilebilir.

  Bisikletle uzun yolculuklar yapmayı düşünenler bisiklet kıyafetleri arasından taytlı şortları da tercih etmelidir. Yolculuk sırasında bisiklet sürücüsü rüzgar etkisinde kalır. Bu durumda performans düşer. Ancak doğru giyim ürünleri sürtünmeyi etkili şekilde kullanmayı sağlıyor ve daha yüksek performanslı sürüş deneyimi sunuyor.

  Taytlı Şort Modelleri

  Farklı renk ve özelliklerde hem kadın hem de erkekler için taytlı şort modelleri üretiliyor.  Bisiklet kullanırken bol kıyafetler kullanan kişilerde sürüş deneyimi daha yavaş oluyor. Bu yüzden sertifikalı ve en son teknolojilerle üretilen taytlı şort modelleri tercih edilmelidir.

  Kaliteli kumaşlardan üretilen taytlı şortlar en üst seviye ve konforlu bisiklet sürüş deneyimi için tasarlanıyor.  Bu ürünler bisiklet sürerken özellikle uzun yollarda sürücünün sağlığı için de çok yararlı ürünlerdir.  Bel kesimlerinde yer alan elastik bel tasarımı daha konforlu bir kullanım sunar.  Nefes alabilen özellikleri sayesinde bu taytlı şortlar terlemeye karşı da sürücüleri korur.

  Taytlı Şort Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Taytlı şort satın alırken bisiklet ve kullanıcıya uygun olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu süreçte taytlı şortlar sürücülerin beden ve rahatlığına uygun olarak üretilmelidir.  Dayanıklı, darbe emici özelliği olan ve kişinin üzerine tam oturan modeller tercih edilmelidir.

  Bisiklet taytlı şortları uygun malzemelerden üretilmelidir.  Polyester,  spandex  gibi malzemelerden üretilen ürünler daha çok dikkat çekmektedir.

  Taytlı Şort Fiyatları

  Taytlı şort fiyatları ürünlerin malzemesine, modeline, markasına ve tasarımına göre değişmektedir. Ayıca lisanslı ürünler olması da önemlidir. Üst düzey koruma ve konfor için kalite testlerinden geçen ürünler tercih edilmelidir. Her bütçeye uygun taytlı şort modelleri için https://www.aslibisiklet.com/crivit-taytli-sort-5650 adresine girerek uzun süre dayanabilecek kaliteli taytlı şortları inceleyebilirsiniz.