DOLAR
8,5040
EURO
10,2660
ALTIN
498,34
BIST
1.441

  Modanisa Yıl Sonu İndirimleri Devam Ediyor

  Modanisa Yıl Sonu İndirimleri Devam Ediyor
  13.11.2020
  A+
  A-

  Modanisa İndirim Kuponu ile sezon sonu indirimleri hâla devam ediyorken, alışverişlerinizi ekstra indirimli olarak çok daha ucuza getirebilirsiniz Vakit kaybetmeden Modanisa üzerinden yıl sonuna özel olarak devam eden fiyatlarla alışverişlerinizi gerçekleştirin. Ancak aynı zamanda indirim kuponuda kullanarak daha fazla indirim kazanıp daha ucuza satın alım gerçekleştirin.

  Tesettür giyimde adeta öncü bir firma haline gelmeyi başarmış olan Modanisa; Modanisa İndirim Kodu ile de oldukça avantajlı bir alışveriş imkânı sunuyor.  2011 yılında Kerim TÜRE, Sami GÜZEL ve Lale TÜZÜN tarafından kurulmuş olan Modanisa, kuruluşundan bu tarafa pek çok ürününde birbirinden çeşitli kampanyalar ve indirimler hazırlamış, müşterilerinin memnuniyetini kazanmaya çalışmıştır. Tesettür modasını yakından takip eden Modanisa, ülkemizin yanı sıra toplamda 50 ülkeye daha hizmetlerini sunmaktadır.

  Yaz aylarının sona ermesi ve sonbahara geçiş yaptığımız şu günlerde pek çok marka gibi Modanisa da sezon sonu indirimleri ile müşterilerini bekliyor. Sezon sonu için sunulan bu büyük kampanyaların yanı sıra, Modanisa Aktif İndirim Kodu kullanarak da indirimlerden yararlanabilir, sepetinizdeki ürünlere daha fazla indirim uygulama şansı elde edebilirsiniz.

  Modanisa İndirim Kodu Nasıl Alınır?

  • Modanisa İndirim Kodualmak için ilk aşama başarılı indirim kodu sitesi  com web sitesine giriş yapmak ve üst menüden mağazalar sayfasına oradan Modanisa mağaza sayfasına açmak.
  • Açılan sayfada sizi, Modanisa markasına ait birçok indirim kodu karşılıyor olacak. Modanisa’nın sunmakta olduğu bütün indirim kodlarını ve kuponlarını dikkatle inceleyebilirsiniz.
  • Kuponlar arasında sizin için doğru seçimi yaptıktan sonra “Kupon Kodu Göster” isimli butona tıklayın ve karşınıza gelecek olan indirim kodunu kopyalayarak kullanın.

  Modanisa İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

  • com sitesinden almış olduğunuz Modanisa kupon kodunu cihazınıza kopyaladıktan sonra sistem sizi direkt olarak  modanisa internet sitesine yönlendirecektir.
  • Modanisa web sitesine giriş yapın ve beğendiğiniz ürünler için satın alımlarınızı gerçekleştirin.
  • Alışverişinizi yaptıktan sonra sepet bölümüne geçin,
  • Sepet sayfası üzerinden indirim kodunu girebilmeniz için özel bir alan belirlenmiştir.
  • Bu alana siteden kopyalamış olduğunuz indirim kodunu yapıştırın,
  • Kodu yapıştırdıktan sonra sepetinizdeki ürünlerin ücretinde, kupon kodunda yazan indirim rakamı kadar bir düşüş olduğunu göreceksiniz.
  • Eğer sistem hata verirse; yani eğer indirim kodunuz çalışmazsa muhtemelen ya indirim kodunun süresi bitmiştir ya da aldığınız ürün için geçerli olmayan bir indirim kodu kullanmışsınızdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kupon kodlarının açıklamalarını dikkatli bir şekilde okuyun.