DOLAR
8,5040
EURO
10,2660
ALTIN
498,34
BIST
1.441

  Öğrencileri ile ders yaparken beyin kanaması geçiren öğretmen öldü

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki ana sınıfı öğretmeninin aniden beyin kanaması geçirerek yaşamını yitirmesi öğrencilerini ve eğitim camiasını üzüntüye boğdu.

  Öğrencileri ile ders yaparken beyin kanaması geçiren öğretmen öldü

  Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve özel bir kolejde ana sınıfı öğretmenliği yapan ve iki yıl önce evlendiği belirtilen 29 yaşındaki ana sınıfı öğretmeni Esra Karaman önceki gnü öğrencileri ile birlikte online ders yaparken aniden fenalaştı.

  ÖĞRENCİLERİ İLE DERS YAPIYORDU

  Karaman öğrencilerine eğitim verirken evinde baygınlık geçirdi. Eşi Mert Karaman ve yakınlarının yardımı ile çağrılan bir ambulans ile özel hastaneye kaldırılan Karaman yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Karaman’ın yapılan kontrolünde beyin kanaması geçirdiği belirtilerek Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

  36 SAAT HAYATA TUTUNABİLD

  Yaklaşık 36 saattir tedavi altında bulunan Esra Karaman bugün öğle saatlerinde yaşamını yitirdi. Karaman’ın ani ölümü öğrencileri ve ilçedeki eğitim camiası arasında büyük üzüntü yarattı. Karaman’ın cenazesinin yarın Aydın’ın Çine ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

  Kaynak Anterhaber.com