DOLAR
8,5125
EURO
10,2743
ALTIN
499,36
BIST
1.441

  Bol Paça Pantolon

  Bol Paça Pantolon
  13.11.2020
  A+
  A-

  Farklı stillerin buluştuğu bol paça pantolon modelleri bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Bol paça modeller rahatlığı seven kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Spor ve şık bir görünüm elde edeceğiniz bol paça modeller ile özel bir görünüm elde edebilirsiniz. Zarif bir görünüm elde ederken aynı zamanda farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

  Bol paça modeller her mevsime uyum sağlayan özel parçalardır. Farklı kumaş yapıları ile sürekli olarak tercih edilmektedir. Özel tunikler ile bol paça pantolon modellerini daha harika bir hale getirebilirsiniz. Özel davetlerin yıldızı olacağınız bol paça modelleri her zaman tercih edebilirsiniz. Her yaşa uyum sağlayan modeller her bedene hitap etmektedir.

  Bol Paça Pantolon Modelleri

  Geniş paça sevenler bol paça pantolon modelleri ile kendine özel bir tarz yaratacaktır. Kumaşları ve modelleri ile sevilerek tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Salaş tarz sevenler bol paça modelleri sıklıkla tercih etmektedir. Yazın en sıcak günlerinde bile bu modellerin ferah esintisi ile serinliği yaşamanız mümkündür. Bu serin tarzlara https://shop.missdalida.com/pantolon-modelleri adresinden ulaşabilirsiniz.