DOLAR
8,1111
EURO
9,7950
ALTIN
465,15
BIST
1.365

  Sıradışı doğum günü hediyeleri

  Sıradışı doğum günü hediyeleri
  29.03.2021
  A+
  A-

  Hediye verirken, alan kişiden daha heyecanlı hissettiğiniz ve neden böyle olduğunu düşündüğünüz oldu mu? Çünkü hediye vermek, bazen hediyeyi alan kişiden çok daha mutlu olmak ve tatmin hissetmek demektir. Yakınınıza verdiğiniz hediye, kendinizden bir parça, ruhunuzdan bir yansımadır. Doğum günü hediyelerinin de yaşamımızda ayrı bir önemi vardır. Doğum günü kutlaması, Antik Mısır’a dayanan bir gelenektir. Ortalama 5000 yıllık bir geçmişe sahip olan kutlama geleneğinin günümüzde ki versiyonu ise, eski inanç ve geleneklerden bağımsız olarak, sadece doğduğumuz günün hatırlanarak, sevdiklerimizle bir araya gelip eğlenmek için senede bir gün yaptığımız bir kutlama haline aldı. Doğum günlerinde pastaya yerleştirerek üflediğimiz mumlar, keyifli yemek ve sohbetler, doğum günü şarkılarının dışında günün en zevkli kısmını hediyeler oluşturur. Sevdiğimiz insanlara bu önemli günlerinde, duygularımızı yansıtan hediyelerle kutlamamızın içtenliğini gösteririz. Bodo, doğum günlerine yepyeni bir trend olacak deneyim hediye tarzını yarattı. Hediye de devrim yaratacak bu tarz, hediyelerinize sıradışı sürpizler sığdırıyor.

  Sıradışı doğum günü hediye önerileri

  Bodo’nun doğum günü hediye kategorilerinde yok yok! Vücudunuzla birlikte ruhunuzu da dinlendirecek, ‘’SPA ve Masajlar’’. Kendinizi bir kuş kadar özgür hissedeceğiniz, ‘’Uçuşlar’’. Aracınızı her koşulda kullanabilmenizi öğretecek, ‘’Sürüş Deneyimi’’. İlişkilerin olmazsa olmaz teması, ‘’Romantik’’. Tutkunlarını gördüğü anda heyecana sürükleyecek, ‘’Adrenalin’’. Hepimizin her gün gitmek istediği ama her şey gibi kararında güzel olan, ‘’Tatil’’. Boş zamanların kahramanı, bizleri gerçek dünyaya bağlayacak, ‘’Aktivite’’. Gerçekliği sanal alemde bulmayı sevenlere, ‘’Tekno’’. Özellikle erkeklerin ilgi alanlarını meşgul etmekle birlikte mesleklerine de fayda sağlayabilecek, ‘’Atış Deneyimi’’. Deniz benim mutluluğum, gökyüzü çatım diyenlere, ‘’Su Aktiviteleri’’. ‘’Dünyada keşfetmediğim heyecan kalmasın’’, diyenlere, ‘’Yeni Deneyim’’. Son olarak, eğlenmenin ne demek olduğunu iyi bilenlere, ‘’Oyunlar ve Partiler’’. Bodo deneyimleri ile sevdiklerinizin aradığı heyecanı, dilediği yerde bulmasını sağlayabilirsiniz. Binlerce doğal ve beşeri güzelliklerle kaplanan İstanbul’un sıradışı doğum günü hediyelerini bodo ayrıcalığı ile yeniden keşfedin.

  Sıradışı doğum günü hediye fikirleri

  Birine cesaret kazandırmak için verebileceğiniz en sıradışı doğum günü hediyesi, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Atlama ve Video Çekimi’’. Dilerse deneyimini değiştirebilir ancak bu hediyeyle ona gereken cesareti çoktan verdiniz. Kahve keyfinin böylesi! ‘’Kahve Masajı’’. Hayatınızda yer alan herkes için verebileceğiniz bu doğum günü hediyesi fazlasıyla canlandırıcı olacak. Sevgilinize, elleriyle dokunacak kadar yakın hissettiren bulutları hediye edin, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Sürüş eğitimlerine farklı bir tarz katalım dedik, ‘’Kendi Aracınız ile Sportif Sürüş Eğitimi’’. Bir eğitim ancak bu kadar huzur verir, ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’. Silahlara oldukça ilgi duyan sevgilinize doğum gününde aldığı en mükemmel aynı zamanda en sıradışı hediyeyi veren siz olacaksınız, ‘’Poligonda Silahla Atış’’. Bu ve bunlar gibi onlarca deneyim hediye, bodo.com’un sıradışı dünyasında.